Informacije posla

švedska

Barmen (m/ž)

Opis posla

otok Öland, Švedska

Barmen ste s iskustvom, tražite sezonski posao, a želite iskusiti nešto sasvim drugačije?

Pridružite se timu restorana na predivnom otoku Ölandu u Švedskoj u toku ljetne sezone!

UVJETI:
posjedovanje državljanstva jedne od članica Europske unije
odlično poznavanje engleskog jezika
minimalno 2 godine iskustva na poziciji barmena
poznavanje pripreme koktela
sposobnost timskog rada

NUDI SE:
sezonski rad s početkom rada od odmah
švedska prijava
osiguran smještaj i obrok od strane poslodavca
slobodan dan u toku cijele sezone
plaća 2500 eura netto

Prijava na
Info@njemackaposlovi.eu

ZAINTERESIRANI?

Ako ste zainteresirani za posao ili imate dodatnih pitanja obranite nam se sa povjerenjem.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online iskustvo. Suglasni smo prihvatiti kolačiće u skladu s našim pravilima o kolačićima.

UPIT ZA: Barmen (m/ž)

Ispunite formular i povratno ćemo vam se javiti