Informacije posla

Djelatnici u restoranu brze prehrane (m/ž)

Opis posla

Spittal,

Villach, Austrija

Lanac brze hrane u Austriji u potrazi je za osobljem za stalni radni odnos.

Tražimo ambiciozne i motivirane pojedince koji žele postati dio tima u restoranima u Spittalu i Villachu. Ako ste spremni za izazov i želite raditi u dinamičnom okruženju, otvorene su pozicije za radnike u kuhinji, u servisu i čistače.

Kandidatima s poznavanjem engleskog jezika nudi se posao u kuhinji, dok se kandidatima s poznavanjem njemačkog jezika nudi posao u servisu. Kandidatima koji se prijavljuju na poziciju čistača dovoljan je engleski jezik.

Prijaviti se mogu isključivo kandidati s EU državljanstvom, a posao se može ponuditi i parovima.

OPIS POSLA:
Radnici u kuhinji : Priprema hrane, održavanje čistoće i higijene u kuhinji
Radnici u servisu: Posluživanje gostiju, priprema narudžbi, održavanje čistoće u prostoru za konzumaciju hrane
Čistači: Čišćenje i održavanje higijene u restoranu

UVJETI:
posjedovanje državljanstva jedne od članica Europske unije
minimalno 2 godine iskustva na poziciji za koju se prijavljujete
vrlo dobro poznavanje engleskog ili njemačkog jezika (ovisno o poziciji za koju se prijavljujete)
motivacija za učenje i poboljšanje vlastitih vještina
pouzdanost, odgovornost i pozitivan stav prema radu

NUDI SE:
stalni radni odnos
austrijska prijava
organiziran smještaj u jednokrevetnoj sobi uz nadoplatu
organizirani obroci
rad u smjenama
plaća u rasponu od 1500 do 1600 eura netto
isplata 13. i 14. plaće
tečajevi njemačkog jezika za one koji žele unaprijediti svoje jezične vještine
mogućnost napretka i razvoja unutar tvrtke
redovni treninzi na radnom mjestu kako biste unaprijedili svoje vještine i znanje

Prijava na

Info@njemackaposlovi.eu

ZAINTERESIRANI?

Ako ste zainteresirani za posao ili imate dodatnih pitanja obranite nam se sa povjerenjem.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online iskustvo. Suglasni smo prihvatiti kolačiće u skladu s našim pravilima o kolačićima.

UPIT ZA: Djelatnici u restoranu brze prehrane (m/ž)

Ispunite formular i povratno ćemo vam se javiti