Informacije posla

Elektricar, Maler, Vodoinstalater

Opis posla

-Elektricar, Maler, Vodoinstalater

-Satnica od 14,00€-17,00€ brutto + netto dodatak za svaki odradeni sat 6,50€-8,00€ (satnice brutto 14,00€ + 6,50€ netto je za radnike koji nemaju diplomu)
Placa mjesecno: 2800-3200€ netto

-Radno vrijeme: puno radno vrijeme
-Ugovor na neodredeno s njem. poslodavcem

-Bozicnica 150€
-Dodatak za godisnji 150€
-*Bozicnica i dodatak za godisnji se isplacuju nakon odradenih 6 mjeseci
-24 dana godisnjeg (+1 dan nakon svake odradene godine)

-Organiziramo smjestaj, radnik ga sam placa 15€-25€ nocenje

-Elektricari i GWH imaju Arbeitszeitkonto (do 50 sati) koji mogu koristiti za slobodne dane

-Rad u jednoj smjeni

-Nakon prvog odradenog tjedna, radnik ima pravo na tjedni predujam do 200€

-Lokacija rada: Bavarska, Baden-Württemberg i Hessen – terenski rad (tocne gradove Vam ne mogu napisati jer imamo ukupno oko 709 lokacija na kojima se radi)

-Uvjeti za radnike: Zavrsena srednja skola ili dugogodisnje radno iskustvo
Obavezno poznavanje njemackog jezika na osnovnoj razini vezano uz struku

-EU drzavljanstvo

​-Prijave na mail:info@njemackaposlovi.eu

ZAINTERESIRANI?

Ako ste zainteresirani za posao ili imate dodatnih pitanja obranite nam se sa povjerenjem.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online iskustvo. Suglasni smo prihvatiti kolačiće u skladu s našim pravilima o kolačićima.

UPIT ZA: Elektricar, Maler, Vodoinstalater

Ispunite formular i povratno ćemo vam se javiti