Informacije posla

švedska

Grill majstor (m/ž)

Opis posla

Švedska

Sanjate li o tome da postanete grill majstor na predivnom Olandu? Pridružite nam se za nadolazeću ljetnu sezonu!

UVJETI:
EU državljanstvo

dobro poznavanje engleskog jezika

minimum 1 godina iskustva u radu kao grill majstor

vještina komunikacije i sposobnost prilagodbe u dinamičnom okruženju

sposobnost rada u timu i dobra komunikacija s kolegama

NUDI SE:
osiguran smještaj i obrok

rad u smjenama s slobodnim danom tijekom cijele sezone

plaća od 2200 eura netto

početak rada moguće dogovoriti od odmah

mogućnost rada na predivnom otoku Oland

Ako ste spremni za ovaj izazov i želite postati dio našeg tima, kontaktirajte nas na

Info@njemackaposlovi.eu

ZAINTERESIRANI?

Ako ste zainteresirani za posao ili imate dodatnih pitanja obranite nam se sa povjerenjem.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online iskustvo. Suglasni smo prihvatiti kolačiće u skladu s našim pravilima o kolačićima.

UPIT ZA: Grill majstor (m/ž)

Ispunite formular i povratno ćemo vam se javiti