Informacije posla

nizozemska

ICT System Administrator (m/ž)

Opis posla

Almelo, Nizozemska

Tražite posao u Nizozemskoj?

Upravo ste završili studije ili već imate iskustva u svijetu informacijskih i komunikacijskih tehnologija i tražite nove izazove? Započnite ili nastavite karijeru u vodećoj kompaniji koja se bavi izradom baza za skladištenje podataka.

Prijavite se odmah!

OPIS POSLA:
Ovo je prilika za posao u nizozemskoj kompaniji u Odjelu kontrole kvalitete gdje se testiraju sve nove baze za skladištenje podataka prije nego što budu isporučene klijentima. Kao dio ovog tima, vaša glavna odgovornost bit će pregled i provjera svih baza podataka koji ulaze u Odjel kontrole kvalitete. Ako se pronađu greške, bit ćete odgovorni za njihovo ispravljanje.

UVJETI:
posjedovanje državljanstva jedne od članica Europske unije
odgovarajuće obrazovanje i/ili iskustvo u traženom području
obavezno odlično poznavanje engleskog jezika
obavezni poznavanje Linux programa
spremnost na rad u 2 smjene
poželjno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

NUDI SE:
nizozemska prijava
rad na dugoročno vrijeme
edukacija prilikom početka rada
smjenski rad
brutto satnica 17,28 eura + 16% dodatka za rad u smjeni
organiziran smještaj u jednokrevetnoj sobi uz nadoplatu
organiziran prijevoz do posla
tjedna isplata plaće
rad u izazovnom, ali timskom okruženju
Ljubazno molimo da prilikom prijave priložite životopis na engleskom jeziku na

Info@njemackaposlovi.eu

ZAINTERESIRANI?

Ako ste zainteresirani za posao ili imate dodatnih pitanja obranite nam se sa povjerenjem.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online iskustvo. Suglasni smo prihvatiti kolačiće u skladu s našim pravilima o kolačićima.

UPIT ZA: ICT System Administrator (m/ž)

Ispunite formular i povratno ćemo vam se javiti