Informacije posla

Konobar (m/ž)

Opis posla

Lermoos, Tirol, Austrija

Konobar ste s iskustvom i dobrim poznavanjem njemačkog jezika? U potrazi ste za sezonskim poslom u Austriji?

Nudimo Vam zaposlenje u hotelu s 4* u mjestu Lermoos u Tirolu s početkom rada 09.05.2024.

UVJETI:
posjedovanje EU državljanstva jedne od članica Europske unije
odlično znanje njemačkog jezika
minimalno 2 godine radnog iskustva na traženoj poziciji, poželjno u hotelu

NUDI SE:
sezonsko zaposlenje u toku ljetne sezone
mjesečna netto plaća 2100 eura netto + napojnica
besplatan smještaj u jednokrevetnoj sobi sa kupaonicom ( samostalan smještaj )
osigurani besplatni obroci

Prijava na

Info@njemackaposlovi.eu

ZAINTERESIRANI?

Ako ste zainteresirani za posao ili imate dodatnih pitanja obranite nam se sa povjerenjem.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online iskustvo. Suglasni smo prihvatiti kolačiće u skladu s našim pravilima o kolačićima.

UPIT ZA: Konobar (m/ž)

Ispunite formular i povratno ćemo vam se javiti