Informacije posla

Mehaničar strojeva za vrt (m/ž)

Opis posla

Mallow, County Cork, Irska

Za klijenta, tvrtku u Irskoj koja se bavi prodajom, održavanjem i popravcima strojeva za vrt, u potrazi smo za mehaničarem za stalni radni odnos.

Posao se nudi kandidatu sa iskustvom s vrlo dobrim poznavanjem engleskog jezika.

OPIS POSLA:
održavanje i popravci kosilica, trimera, pila i ostalih malih motornih strojeva

UVJETI:
posjedovanje državljanstva jedne od članica EU
vrlo dobro poznavanje engleskog jezika
završeno obrazovanje u području mehanike
2 godine iskustva na traženoj poziciji

NUDI SE:
stalni radni odnos
rad isključivo u jutarnjoj smjeni
vikendi slobodni
organiziran smještaj u blizini posla (uz nadoplatu)
mjesečna plaća od 2500 – 2680 eura

Info@njemackaposlovi.eu

ZAINTERESIRANI?

Ako ste zainteresirani za posao ili imate dodatnih pitanja obranite nam se sa povjerenjem.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online iskustvo. Suglasni smo prihvatiti kolačiće u skladu s našim pravilima o kolačićima.

UPIT ZA: Mehaničar strojeva za vrt (m/ž)

Ispunite formular i povratno ćemo vam se javiti