Informacije posla

Njegovatelj (M/Ž)

Opis posla

Italija

Tražimo visoko profesionalne i motivirane njegovatelje koji će pomagati kvalificiranim medicinskim sestrama u pružanju kvalitetne zdravstvene njege u privatnoj klinici u Italiji.

U pitanju je stalni radni odnos, a prijaviti se mogu isključivo kandidati sa EU državljanstvom.

Poznavanje talijanskog ili engleskog nije uvjet.

OPIS POSLA:
Stalno praćenje stanja korisnika i pružanje adekvatne njege prema individualnim potrebama korisnika
Hranjenje, kupanje i presvlačenje korisnika te pomoć u održavanju cjelokupne higijene i dnevnih aktivnosti
Praćenje kognitivnog, socijalnog, emocionalnog, fizičkog i funkcionalnog blagostanja korisnika
Pomoć ostatku tima u provedbi terapijskih postupaka
Održavanje higijene u bolesničkim sobama i redovita promjena posteljine
Komunikacija s članovima obitelji i zdravstvenim timom
UVJETI:
Posjedovanje EU državljanstva
Posjedovanje diplome za njegovatelja
Minimalno 2 godine radnog iskustva
Poznavanje talijanskog ili engleskog je poželjno, ali nije uvjet
Komunikativnost i odgovornost u svrhu izgradnje dugoročnih odnosa povjerenja s pacijentima
Posvećenost i pozitivna energija
NUDI SE:
Mjesečna plaća 1300 eura netto + dodaci za prekovremeni rad, noćne smjene i blagdane
13. plaća
Pokriveno zdravstveno, socijalno i mirovinsko osiguranje
Osiguran smještaj
Organizirani tečaj talijanskog jezika
26 dana godišnjeg odmora
Prilikom prijave priložiti životopis na engleskom, talijanskom ili materinjem jeziku.

Na info@njemackaposlovi.eu

ZAINTERESIRANI?

Ako ste zainteresirani za posao ili imate dodatnih pitanja obranite nam se sa povjerenjem.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online iskustvo. Suglasni smo prihvatiti kolačiće u skladu s našim pravilima o kolačićima.

UPIT ZA: Njegovatelj (M/Ž)

Ispunite formular i povratno ćemo vam se javiti