Informacije posla

Pizza Chef (m/ž)

Opis posla

Dublin, Irska

Za našeg klijenta, popularni lanac pizzeria u Dublinu, tražimo samostalne pizza majstore.

Idealan si kandidat ako imaš više od godinu dana iskustva u izradi pizza na krušnoj peći, pozitivan stav, razumiješ važnost izvrsne usluge i uživaš u timskom radu.
Kao nagrada za tvoj entuzijazam pruža ti se mogućnost rasta i napredovanja u ugodnoj radnoj okolini kao i nagrade za trud i lojalnost.

UVJETI:
državljanstvo jedne od članica EU
odlično poznavanje engleskog jezika
više od godinu dana iskustva na poziciji pizza majstora
samostalnost u izradi tijesta i salse
pozitivan stav

NUDI SE:
mogućnost stalnog radnog odnosa
organizirani smještaj
organizirana obuka
plaća između 1600 eura do 2400 eura netto (ovisno o iskustvu) uz mogućnost rasta
mogućnost napredovanja
ugodna i prijateljska radna atmosfera
Uz prijavu priložiti životopis na engleskom jeziku i kratak video izrade pizze.

Prijava na

Info@njemackaposlovi.eu

ZAINTERESIRANI?

Ako ste zainteresirani za posao ili imate dodatnih pitanja obranite nam se sa povjerenjem.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online iskustvo. Suglasni smo prihvatiti kolačiće u skladu s našim pravilima o kolačićima.

UPIT ZA: Pizza Chef (m/ž)

Ispunite formular i povratno ćemo vam se javiti