Informacije posla

švedska

Pizza majstor (m/ž)

Opis posla

Švedska

Imamo super priliku za tebe!

Tražimo cool ljude koji vole pizzu i obalu mora u Švedskoj, da nam se pridruže našem timu u jednom od najboljih restorana na otoku Olandu.

Pozivamo profesionalce da nam se pridruže u restoranu našeg klijenta koji nudi vrhunsku hranu i dugogodišnje iskustvo u ugostiteljstvu.

UVJETI:
EU državljanstvo
iskustvo na poziciji pizza majstora 1-2 godine
poznavanje engleskog jezika
izvrsne komunikacijske i interpersonalne vještine
rad na električnoj peći
znanje izrade napolitanske i romana pizze

NUDI SE:
osiguran smještaj + obrok
mjesečna netto plaća 2400 eura netto
slobodan dan tokom cijele sezone
prilika za rad uz obalu romantičnog otoka

Ljubazni ste, komunikativni i želite postati dio tima koji pruža vrhunsku uslugu gostima, pošaljite nam životopis na

Info@njemackaposlovi.eu

ZAINTERESIRANI?

Ako ste zainteresirani za posao ili imate dodatnih pitanja obranite nam se sa povjerenjem.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online iskustvo. Suglasni smo prihvatiti kolačiće u skladu s našim pravilima o kolačićima.

UPIT ZA: Pizza majstor (m/ž)

Ispunite formular i povratno ćemo vam se javiti