Informacije posla

švedska

Samostalni Kuhar (m/ž)

Opis posla

Švedska

Započni svoju kulinarsku avanturu na predivnom Olandu!

Dugogodišnji poslodavac sa živopisnog Olanda u Švedskoj traži energične i strastvene mlade kandidate za poziciju samostalnog kuhara u restoranu, za nadolazeću ljetnu sezonu.

UVJETI:
EU državljanstvo

dobro vladanje engleskim i hrvatskim jezikom

iskustvo i strast prema kuhanju

poznavanje i rad s mediteranskom i balkanskom kuhinjom

Sposobnost timskog rada i komunikacije

NUDI SE:
osiguran smještaj i obrok

rad u smjenama sa slobodnim danom tijekom cijele sezone

plaća od 2600 eura netto

početak rada od odmah

Ako si spreman/na za izazov i želiš postati dio dinamičnog tima, javi se na

ZAINTERESIRANI?

Ako ste zainteresirani za posao ili imate dodatnih pitanja obranite nam se sa povjerenjem.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online iskustvo. Suglasni smo prihvatiti kolačiće u skladu s našim pravilima o kolačićima.

UPIT ZA: Samostalni Kuhar (m/ž)

Ispunite formular i povratno ćemo vam se javiti